Sladký život

Keď ma z reality show Sladký život oslovili a vysvetlili, o čom to bude, kto ďalší by tam mal byť a že vlastne celé je to o tom, aká som a čo robím, tak som na tom nevidela absolútne nič zlé.

Dĺžka článku: 2 min
Ľudia

Mediálna kultúra na Slovensku je podľa mňa dosť veľké peklo. Obrovské množstvo všetkých reality show, v ktorých sa televízie vyžívajú na nie príliš vysokej inteligencii účinkujúcich a na druhej strane bežné domácnosti, ktoré sa na tom zabávajú a smejú sa na chudákoch ľuďoch, ktorým príroda toho do vienka veľa nedala.

Novým prínosom do našej mediálnej kultúry má byť aj "reality check", a nie "reality show", Sladký život.

Mne osobne sa celý koncept celkom páči. Ľudia sú vždy zvedaví, ako asi žijú ich seriálové hviezdy alebo športovci, sem-tam sa tam určite mihne nejaká tá playmate alebo pseudomodelka.

Keď ma zo Sladkého života oslovili a vysvetlili, o čom to bude, kto ďalší by tam mal byť a že vlastne celé je to o tom, aká som a čo robím, tak som na tom nevidela absolútne nič zlé.

Áno reakcie boli rôzne, typu že “no ja by som sa na toto v živote nenechal nahovoriť” a že “furt sa niekam pchám” a podobne, ale ja som neobvolávala televízie s prosbou, aby ma zaradili do nejakej novej reality show :)

Celý priebeh natáčania bol dosť dobrý, dostala som super team, ktorý so mnou všade chodil a sledoval, ako vyzerajú moje bežné dni (okej niekedy až také bežné neboli).

Boli sme u chalanov v podunajských nahrávať #prijmicveng, aj keď ma dosť mrzelo, že to nebolo odvysielané, pretože podľa mňa to bolo dosť vtipné, ale tak čo sa zdá vtipné mne, ostatným asi nie. Na to som si už zvykla :D

1-original

Ďalšie dni sa točilo v Jasnej, kde boli katastrofálne podmienky a vymýšľali sa rôzne alternatívy, keďže jazdiť sa vôbec nedalo.

Samozrejme, vírivka a šampanské bolo "must" keďže sa predsa jedná o "swítlajf".

2-original

Pre všetkých hejtu-chtivých a nedajbože závistlivých - nie, nebojte sa, toto nie je moja bežná vec, že by som si po jazdení užívala vírivku a ešte k tomu so šampanským. :) Veď kto to kedy videl!

Ale nebudem sa ďalej rozpisovať, čo tam bolo, a čo nie. Veď koniec koncov si to môžete sami pozrieť v archíve.

3-original

Vo všeobecnosti bol feedback na reláciu a moje účinkovanie v nej dobrý, zopár "fake" profilov stále postovalo, že som trapka a mali by ma dať preč alebo mi bolo oznámené, že som maximálne nesympatická a musia prepínať telku, keď som tam ja. Čo už... Prežijem to :D

Jediné "zlé" čo sa vám počas toho môže stať je, že nejaká pani z bulváru o vás napíše absolútne neoverené fakty, ktoré sú jej čistým výmyslom.

Každopádne celú túto televíznu srandu hodnotím len a len pozitívne, veď pokiaľ sa človek neprezentuje ako úplný hlupák, tak mu to v konečnom dôsledku môže priniesť nové a zaujímavé veci.

Nemusíme predsa vždy vo všetkom vidieť len to najhoršie.

4-original

Baša.

© Fotografie archív Baša Števulová

Najčítanejšie